Bomba! Selektor Francuske završio svoju priču, vodiće još jednu utakmicu, a onda na klupu seda Zinedin Zidan!

S. J.
S. J.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbalska reprezentacija Francuske okočala je takmičenje u nokaut fazi Svetskog prvenstva!

Od Trikolora je u polufinalu bila bolja selekcija Španije, i to sa rutinskih 2:0, te će tako Francuzi do kraja odigrati još samo utakmicu za treće mesto, protiv poraženog iz meča Engleske i Argentine.

Ujedno, biće to i poslednji meč na klupi za selektora Francuske, Didijea Dešana, koji će nakon toga napustiti tu funkciju, a na njegovo mesto stići će legendarni Zinedin Zidan.

Ovu informaciju potvrdio je i dobro obavešteni novinar, Fabricio Romano, koji je ovo i prvi objavio.

Bilo kako bilo, biće to kraj za Dešana, a ujedno i novi početak za Zidana, a kako će se snači ostaje nam da vidimo.

(Telegraf.rs)

Video: Radomir Koković pred start nove sezone Železničara

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA