≫

Ako Đoković vidi da nema Nadala na US Openu, a juri brojke... Amerikanka sugeriše Srbinu gde da igra

≫

Nekadašnja američka teniska šampionka Kris Evert kaže da će taj turnir biti oslabljen neigranjem Rodžera Federera i izrazila sumnju da će na Flašing Medouz doći i Rafael Nadal

• Mihailović

19. jul 2020 | 12:18

Ja sam razumeo ako bude igrao,a manje osvoji od prošle godine da će dobiti koliko je osvojio prošle godine,a to je 2000 bodova. Tako da je njemu dosta da odigra 1.meč,izgubi i vrati se u Evropu da igra na šljaci...ako je tako, to je jako loše za tenis, zahvaljujući tim pravilima da nešta dobiješ šta nisi postigao...to kao kad bio dobio zlatnu medalju zato šta je osvojio zlato prošle godine,bez veze sa mozgo, a inače u tenisu se menjaju pravila po željama i potrebama nekih moćnika i jakih sponzora kao i ostalim sportovima...najočigledniji primer foto finiš Milorada Čavića,prvi dotakao cilj,ali kažu nije dovoljno jako udario,očita podvala sponzora...

• Milan233

19. jul 2020 | 10:42

Ako sam ja razumeo pravila bodovanja za ovu godinu Nadal ce dobiti 2000 bodova na US openu cak i ako ne igra a Novak 180.To bi znacilo da Novak gubi 1 mesto na rang listi

• 19. jul 2020 | 13:46

Neca

@Milan233

Novak ako prodje osminu finala dobija dodatne bodove, odnosno ako osvoji dobija 2000, a ako ispadne pre osmine finala dobija zagarantovanih 180