Drama na Rolan Garosu: Teniserku iznosili s terena u invalidskim kolicima, a rivalka je psovala
Mučne scene viđene su na Rolan Garosu posle maratonskog meča između Kiki Bertens i Sare Erani, koji je trajao tri sata i 11 minuta. Bertens je na kraju slavila sa 9:7 u odlučujućem setu, a po završetku meča potpuno je izgubila energiju i morala je da bude iznesena sa terena u invalidskim kolicima.
Organizatori su nakon meča morali da donesu invalidska kolica, ne bi li Holanđanku sproveli do svlačionice, pošto nije bila u stanju da hoda.
Kada joj je u jednom momentu prišla devojka koja je htela da joj pomogne, koja joj je nosila rekete, Bertens je počela da vrišti od bolova.
Ona je tokom meča doživela povredu, imala je i povredu noge, kao i desne ruke.
Njena rivalka, Italijanka Sara Erani, nije sportski podnela poraz. Tokom meča je ismevala rivalku i otpuživala je da je lažirala povredu, a kada je duel završen opsovala je u njenom pravcu i brzo otišla u svlačionicu.
Errani openly mocking Bertens’ injury now... pic.twitter.com/bJnh3qywOq— Bastien Fachan (@BastienFachan) September 30, 2020
Nakon toga viđene su dramatične scene kako Bertens u bolovima iznose sa terena i nema sumnje da će Eranijeva, kada joj se glava ohladi, shvatiti koliko je pogrešila zbog svog ponašanja.
Holanđanka će, ukoliko bude u stanju da se oporavi, u trećem kolu igrati protiv Katerine Sinijakove.
Iespaidīgs mačs "French Open" starp Kiki Bertensu un Sāru Erani: 🎾 Mačs ilga 3 stundas un 10 minūtes 🎾 Erani 6 reizes pēc kārtas neieservēja bumbiņu 🎾 Nebija atsveicināšanās 🎾 Erani izsmēja Bertensu, devās prom lamājoties 🎾 Uzvarētāja Bertensa uz ģērbtuvēm devās ratiņkrēslā pic.twitter.com/7g0gVVgKlx— Betsafe Sports (@BetsafeLatvija) September 30, 2020
Video: Novak u neverici: Imer odigrao poen turnira o kome će se i te kako pričati
(Telegraf.rs)
Video: Vanja prvi došao na trening Srbije, Sergej na teren izašao sa neočekivanim kolegom nakon povratka
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Marko
Bravo za poen i za Novaka velikog čoveka, velikog srca
Podelite komentar
Ja
Djokovic zbog ovoga bi dobio vrv disk.
Podelite komentar