Janik Siner upleten u aferu, Italijan u vezi sa Bosankom, bivšom devojkom Mika Šumahera?
Imao je pravo vatreno krštenje Janik Siner u petak na konferenciji za medije pred početak Rolan Garosa. Prvo pitanje koje je dobio ticalo se njegovog ljubavnog života, pošto je viđen u Kopenhagenu u društvu prelepe dame.
- Video sam te na nekim fotografijama kako šetaš ulicama Kopenhagena sa devojkom prošle nedelje. Samo želim da te pitam šta si radio tamo i ko je bila ta devojka - upitan je Siner.
- Ne, ne, to nije bila devojka. Morao sam, morao... To je samo jedan posao, imao sam nekoliko fotošutinga tamo i to je to. Ništa više - rekao je Siner, koji se poprilično zbunio - odgovorio je Siner.
Italijanski mediji tu ipak nisu stali i već su iskopali o čemu se tu zapravo radi. Devojka sa kojom je Siner bio je danska manekenka poreklom iz Bosne i Hercegovine Lejla Hasanović!
O njoj smo ranije pisali dok je bila u vezi sa sinom legendarnog Mihaela Šumahera Mikom, ali se par pre nekoliko meseci rastao. Siner je u međuvremenu nakon raskida sa koleginicom Anom Kalinskajom, viđen u društvu Lare Leite.
Još jedna Ruskinja je viđena sa Italijanom u Monte Karlu, a zanimljivo je da je upravo Lejla takođe nedavno tamo bila, što možemo videti po njenim objavama na društvenim mrežama.
Lejla je ataktivna plavokosa devojka rođena u Danskoj i pre četiri godine je bila i u finalu izbora za Mis Univerzuma u toj zemlji.
Na Instagramu je prati preko 200.000 ljudi, a vrlo često objavljuje vrlo provokativne fotografije i snimke, kako sa raznih snimanja za brojne brendove, tako i privatno.
Ispod pogledajte njene fotografije.
(Telegraf.rs)
Video: Janik Siner odlazi iz Melburna u pratnji bivšeg člana Ðokovićevog tima
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
FRED
Brzo se ona snadje, to je izgleda jos jedna Sponzica od mnogih. Kod njih je ljubav novac.
Podelite komentar