
Novak Đoković prozvao Sabalenku: "Arina..."
Srpski teniser Novak Đoković uživa u odmoru u Grčkoj sa porodicom, nakon što je nedavno bio u Hrvatskoj. Prvo Mikonos, pa zatim i Paros su njegove destinacije na kojima puni baterije pred početak US Opena.
Nakon boravka u raju vrednom i do 5.000 evra za noć, gde je najviše vremena provodio sa Stefanom i Tarom, ali i sa Jelenom, sa kojom je uslikan i kako razmenjuje nežnosti, prethodna dva dana Nole je bio na Parosu.
U jeku boravka na drugom grčkom ostrvu, Novak Đoković je pronašao malo vremena i za svoje fanove na Instagramu, ali i promociju brendova koji ga sponzorišu.
Tako je podelio jednu od fotografija sa fotošutinga koji je nešto ranije odradio i "prozvao" Arinu Sabalenku.
- Prisećanje na moju fotošuting. Ovako se zauzima poza Arina - napisao je Đoković uz tag Sabalenke.
Njih dvoje su imali posebno zabavno vreme na Vimbldonu nedavno, prvo na konferenciji za medije, zatim i na zajedničkom treningu i na kraju kod Sabalenke kući.
(Telegraf.rs)
Video: Novak Đoković obnovio terene na Novom Beogradugde je odrastao
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.