Siner ispisao istoriju, ovo nikada nisu uradili Đoković, Federer, Nadal, Alkaraz...

S. I.
S. I.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Mihailo
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Mihailo

    20. novembar 2025 | 10:26

    Ne može se porediti sinerov uspeh sa NOVAKOVIM, FEDEREROVIM I NADALOVIM. Siner nema protivnika ravnog ni jednom od ove trojice i ne može da se izmeri njegova snaga i umeće.Siner jeste vrh ali protivnici nemaju ni znanje ni snagu da se mere sa Sinerom. Siner ne bi mogao da se meri ni sa jednim od ove trojice da ga je bilo u njihovo vreme.Verovatno bi izgubio volju da igra tenis jer prosto nema rivala protiv sebe,ni blizu kakvi su protivnici bili jedan drugom Đoković,Nadl i Federer,plus su imali bar još pet tenisera koji su mogli da ih povremeno iznenade.Ovaj nema nikog osim Alkaraza ali i on je tanak.Sada ATP ide ovako.BROJ 1,2 I 3,ZATIM NEMA NIŠTA DO 10 TU JE SINER.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA