Poznato šta je sve polomila Lindzi Von posle strašnog pada u trci na Zimskim olimpijskim igrama
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Milos
Polomila je svaku kost vise puta. Ovo je treci
Aleksandar
Ako pogledate skije su ostale na nogama. Vezovi nisu oslobodili noge. Skije su joj izlomile noge. Zbog rezultata koji se trebao dostići.
SFRJ
Zašto je Lindzi Von često imala teške padove u svojoj karijeri ? I ovo je uticalo: Ona je prilično visoka za alpsku skijašicu ( 178 cm) ima duge noge i samim tim težište tela joj je visoko. To je u startu čini manje stabilnom od većine alpskih skijašica koje su niže, nabijene, imaju niže težište tela i samim tim su stabilnije.