Tema: Decentralizacija
URS: Vratiti nadležnosti prigradskim opštinama u Beogradu
TREĆA SRBIJA: Da u novoj godini glavni grad bude Novi Sad
URS: Jake opštine znače jak Beograd
VLADA ODLUČILA: Ukinut savet za decentralizaciju
Kacin: Srbija mora da bude suštinski decentralizovana
Palma: Dok se Beograđani popakuju, nema više mesta!
-
- 1
- 2