POSLEDNJI ARKANOV INTERVJU: Svaki dan živim kao lav, ubijao sam u poštenoj borbi (VIDEO)
Tokom NATO bombardovanja 1999. godine, britanski novinar Ričard Karlton je napravio poslednji intervju sa Željkom Ražnatovićem Arkanom. Tema intervjua je bila da se opravda teza o Arkanu kao kriminalcu, opasnom lažovu, manipulatoru, raztnom zločincu dečjeg lica i jednom od najhladnokrvnijih ubca s kraja XX veka.
CECA O ARKANOVOJ LIKVIDACIJI: Verujem da će država rasvetliti ubistvo mog muža!
Okružen obezbeđenjem, Arkan je sedeo u lobiju hotela i pio kafu sa suprugom Cecom i njenom sestrom, a ovog novinara je začudilo kako "najtraženiji svetski ratni zločinac" izgleda spokojno.
Evo kako je Ceca prokomentarisala priče da je Arkan živ (VIDEO)
Prenosimo vam deo intervjua:
Deluje skoro nadrealno to što sedim u hotelu i pričam s nekim ko je verovatno najtraženija osoba na svetu.
- Moram da priznam da sam polaskam što me smatrate najtraženijom osobom na svetu.

Moram da vam kažem da imate skoro pa bejbi-fejs, a optuženi ste za tako gusne zločine.
- Hvala. Da, znam.
U usvetu vlada mišljenje da ste možda i najhladnokrviniji ubica ovog veka.
SKANDALOZNA HRVATSKA TVRDNJA: Milošević je NAREDIO Arkanu da UBIJE Tuđmana na TRGU BANA JELAČIĆA?!
- Razočaraću vas, ali ja to nisam.
Ipak, ubili ste mnogo ljudi?
- Ali samo u poštenoj borbi. U mojoj vojsci je bilo zabranjeno koristiti nož. Mi nismo bili koljači. Znate li šta je poštena borba? Borba je kao lov.
Jedne noći ste upali u bolnicu u Vukovaru, izveli pacijente i hladnokrvno ih pobili?

OVDE SU SVE RATNI PROFITERI! Razgovor između Legije i Arkana o kome se i danas priča! (VIDEO)
- Već sam rekao da ja tamo uopšte nisam bio, to nije bila moja zona delovanja. Moja odgovornost je bila do reke Vuke, a to nije Vukovar.
Ali oni koji su uspeli da pobegnu su vas identifikovali.
- Nemoguće jer nism bio tamo.
Šta je sa stršanim zločinima nad civilima u Prijedoru i Banjaluci, gde ste ljudima u logoru sekli penise i nabijali im u usta?
- Ne, ne, tu morate da stanete. Morate da shvatite nešto. Kada sam ja došao tamo, tamo nije bilo logora. Moje jedinice su se borile u prvim redovima, licem u lice sa muslimanskim i hrvatskim trupama. Mnoge sam ubio, a oni su ubijali i ranjavali moje ljude. Predstavljate kao da sam se borio protiv žena i dece, a ja kažem da to nije istina. Nemojte to da pričate, molim vas.

Zar nije pomalo čudno što igrate fudbal dok je zemlja u ratu?
- To vam je taj čuveni ponos jugoslovenskog naroda. Razumete? Nas ne plaše bombe.
Ne možete da napustite Srbiju?
- Mogu da idem gde god hoću. Moja je odluka
Ali, ako odete iz zemlje, mrtav ste čovek.
- Imam 47 godina i živim svaki dan kao lav. Tokom rata nikada nisam bežao, nisam se saginjao i meci su mogli da me pogode da je bog tako hteo. Ne plašim se msrti, ja sam heroj u ovoj zemlji. U ovoj zemlji ljudi me vole i ja volim Srbiju. I zato sam ratni zločinac.
Da li ste nevini ili krivi za ratne zločine, masakre, masovna ubistva?
- Nisam kriv ni za šta. Ja sam samo srpski patriota koji je branio svoju zemlju.
Pogledajte intervju:
(Telegraf.rs)
Video: "Trebalo je ranije da kaže" Dinča otkrio što nije došao na koncert Baneta Mojićevića
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Dj
Monstrume on à CECA i njena djeca nek se stide KO imne bio muz i otac!!! Sve je ovo istina kada je dosao u bratunac licno sam va gledao zlikovac kao Hitler!! Trbamu kosti minirat!!!!
Podelite komentar
Tadija
Slava ti..
Podelite komentar
Kure
Kako niko nije pravio intervijue sa ustaškim i muslimanskim zločincima???
Podelite komentar