Izašao do kioska po cigare, od tada mu se gubi svaki trag: Nestao Dragan na Novom Beogradu, jedna stvar plaši
Muškarac Dragan Lazović nestao je 2. decembra ove godine na Novom Beogradu u Bloku 70a u jutarnjim časovima i za njim se traga, dok se građani pozivaju da obaveste nadležne ukoliko imaju bilo kakve infomacije o njemu.
Kako piše na društvenim mrežama u apelu, Dragan je nestao u ranim jutarnjim časovima kada je izašao do obližnjeg kioska po cigare, a odakle se nije vratio.
"Leči se od psihijatrijske bolesti i pod terapijom je. Dragan je visok 165 centimetara, sede kose i smeđih očiju.
U slučaju da imate bilo kakve informacije , obavezno obavestite policiju!", piše Instagram stranica "nestali_srbija".
(Telegraf.rs)
Video: Posetili smo skriveni biser na Dunavu, evo šta smo zatekli na Velikom ratnom ostrvu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Marijana
Sigurno ga neko kidnapovao 😆
Podelite komentar
534
Izgleda da je kupio one špicaste cigare.
Podelite komentar