HOROR NA PUTU KRALJEVO-KRUŠEVAC: Motociklista pokosio devojčicu dok je pretrčavala put, BORE JOJ SE ZA ŽIVOT

   ≫ 

Komentari

  • Elena

    13. mart 2026 | 20:02

    Kako nije sramota sve vas sto pisete da je ona kriva? Ne komentarisite lazi kad ne znate sta se desilo, bore joj se za zivot a vi pricate i izmisljate kako je ona kriva umesto da se pomolite da prezivi, a i ona je samo dete koje ima ceo zivot pred sobom. Niko od vas nema pravo da kaze ko je kriv, ko zna koje traume je dobila i koliku je bol osetila u tom trenutku. A i bitno da ste napisali da je yamaha a necete da kazete koliko brzo je vozio. I da, ne razumem kako vam nije zao da okrivljujete devojcicu koja je samo htela da dodje kuci iz skole.

  • Djura

    13. mart 2026 | 18:03

    Nije pretrčavala put već je izašla iz autobusa, vraćalo se dete iz škole a on je vozio 100km/h gde je ograničenje 40. Nije zadržana u Kraljevu već je zbog težina povreda hitno transportovana u Kragujevac, gde se bori za svoj život sa samo 15 god.

  • Trs

    13. mart 2026 | 07:58

    Tolike su napore uložili da su je odmah "spakovali" u sanitet i prosledili u drugu ustanovu. Unitrasnji nadzor i u bolnicu u Kraljevu a ne samo u Čačak.

  • Nebojsa

    12. mart 2026 | 17:36

    Povredjena nema 55 godina nego 15 A vozac motora je 2007 godiste

  • Trs

    12. mart 2026 | 17:33

    Nije zena nego dete od 15 godina.

  • 534

    12. mart 2026 | 17:16

    U 55-oj " pretrčavala " put !!!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA