Aco Đukanović dobio dozvolu suda da privremeno napusti Crnu Goru

M. M.
M. M.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Iz Uprave policije Crne Gore saopštili su, povodom informacija koje su se pojavile na društvenim mrežama da je biznismen Aco Đukanović napustio Crnu Goru, da je Đukanoviću Osnovni sud u Nikšiću dao odobrenje za privremeni odlazak u drugu državu.

"Povodom navoda objavljenih u pojedinim medijima koji se odnose na napuštanje teritorije Crne Gore od strane lica A.Đ, a imajući u vidu da je reč o licu i predmetu koji su bili predmet značajne pažnje javnosti, obaveštavamo javnost da je imenovanom odobrenje za privremeni odlazak u drugu državu izdao sudija Osnovnog suda u Nikšiću", naveli su iz Uprave policije u saopštenju.

(Telegraf.rs)

Video: Vernici u redovima čekaju da isprate pojas Presvete Bogorodice

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA