
Drama u Grčkoj: Dečak iz Beograda hitno operisan zbog teškog stanja, simptom bio BEZAZLEN!
≫
Čitanje: oko 1 min.
Dečak Luka L. iz Beograda je hitno operisan u Grčkoj, u bolnici Papageorgiou Hospital u Solunu. Njegovo stanje je bilo ozbiljno, a u bolnici je proveo čak 9 dana.
Kako saznajemo, dečak je bio na letovanju kada ga je jako zaboleo stomak.
"Stanje mog deteta je bilo baš teško i morali smo da ostanemo 9 dana u bolnici", ispričala je mama dečaka.
Dečak je bio pred pucanjem slepog creva, ali na svu sreću lekari su odmah otkrili o čemu je reč i spasli mu život!
(Telegraf.rs)
Video: Urolog dr Aleksandar Lazić otkriva koji simptomi su signal za ozbiljne bolesti urinarnog trakta
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Milica
Ako prsne slepo crevo, veoma je komplikovano, tada se sadrzaj izlije supljinu trbuha. Tako da je operacija veoma zahtevna, da se ociste - ispere, pa je oporavak duzi i nije bezopasan. Moze doci do sepse.
Podelite komentar