Užas u Beogradu! Đak izgubio svest zbog TikTok izazova, škola HITNO zasedala: Ovo dovodi i do oštećenja mozga

A. G.
A. G.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Duka Srbin Tenja
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Duka Srbin Tenja

    18. septembar 2025 | 07:54

    To država može da reši ako hoće. Prvo zabraniti unošenje telefona u škole, a drugo , možda i važnije da država zabrani tik tok, koji je ionako bolesna aplikacija.

  • AG CH

    17. septembar 2025 | 20:22

    A što deca ne prihvate nešto pametno nego uvek gluposti koje ugrožavaju život.U vreme moje mladosti nije bilo takvih stvari pa smo i mi odrastali zdravi i pravi i sa uspehom završavali osnovnu ,srednju školu.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA