"Dajem otkaz i nije mi žao": Posle 19 godina rada, Srpkinja tražila samo 1 SLOBODAN DAN za unuku! Usledio šok
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Xz c
Javno objaviti ime valsnika firme,da ljudi znaju ko je necovek
Trajko
Mogu samo ovoj gospođi reći bravo.Samo me čudi što je to sebi dozvolila da nema slobodne dane.To je glupost.Sama je sebi stvorila robovski rad.Ja na primer sam otišao u penziju bez i jednog dana bolovanja,privatnih izlazaka i slično.A skoro svaki mesec sam bio na bolovanju po dva tri dana,a o privatnim izlascima skoro svaki dan.Tako se postaviš u firmi i tako te trpe.Ali kada god je trebalo da se radi radio sam.Mada u mom slučaju mnogo zavisi i od direktora firme i njegove tolerancije.
Xxxl
Pametno naravno u koliko ne ugrožava svoju egzistenciju , a taj poslodavac nije svestan kakvog radnika je izgubio.