Evo zašto Tramp gotovo izvesno neće dobiti Nobelovu nagradu za mir: Ovi kandidati su mu najveća konkurencija
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Aleksandar
Čovek koji je izazvao gomilu sukoba ne zaslužuje Nobelovu nagradu.
Lele majke
Ovi ludaci na zapadu prvo izazovu ratove,pobiju na stotine pa i hiljade ljudi širom planete,pa onda mire one koji prežive i narede istim ludacima da im daju nobelovu nagradu za mir.Lele koji nenormalni ljudi.Satanizam na delu
Mirotvorac na kvadrat
Pusta izrael da ubija palestince kao zivotinje, naoruzava ukraince da rat ide dalje, naoruzava tajvan, sprema se da napadne venecuelu.....