Porodilišta zvrje prazna daleko od fronta, škole bez đaka, država u strahu: Ko će obnoviti zemlju nakon rata?

A. M.
A. M.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Hm
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Nikolas

    07. decembar 2025 | 22:58

    ZAHVALITE SE PEGAVCIMA -ONI SU VAS NAGOVORILI DA RATUJETE PROTIV RUSIJE NUKLEARNE SILE!!! NESTAJETE!!!

  • Hm

    07. decembar 2025 | 21:58

    Kako ko? EU. Oni svim silama guraju rat u nedogled. Do poslednjeg Ukrajinca.

  • Nikolas

    07. decembar 2025 | 21:43

    OVO JE I BIO CILJ NATO FASISTA -MASOVNA POGIBIJA SLAVENA I NESTANAK UKRAJINE -UKRAJINACA!!!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA