Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
нибрС
Наравно да ће да пропадне ЕУ… Гдје год су хрватијанци били све је то пропало кроз историју…
Sa visine
Napravili ste supu, sad kusajte. Hteli ste da budete deo NATO pakla, sad se radujte.
🎪
PRESTAVA !!! BRODOBI Č̣EKAJU DA UĐU U LUKU U HOLANDIJI !!! UMJETNIČKI ZASTOJ !!! KO JE ZABRANIO ULAZ ? - NEKA ODGOVARA !!! PA VALJDA IMA NEKI SUD I ZA OVO LUDILO !!! KO LOMI ZAPAD ???