Promasio si temu. Nato bombardovanje je izazvala pogubna politika Milosevica. To bi trebalo da t bude jasno. U sustini nisi nista demantovo od onoga sto sam napisao . Hvala
@Krug Milošević je imao grešaka, ali što se Kosova tiče je postupio je ispravno. Šiptarski teroristi su u to vreme uveliko terorisali civilno stanovništvo. Nije ništa drugo preostalo sem slanje vojske.
Bolje je da Putin cuti Agresor koji cetri godine cini zlocine bnad Urainskim narodom. Bice upamcen kao zlocinac. Sa takvim predsednikom Srbija ne treba da ima bilo kakve veze. Glasali su dan nam se uvedu sankcije, pobeglogli sa Kosova gledali kako nas bombarduju...nikada nam nisu bili prijatelji
Zločinac što se usudio da brani svoj narod od nacista, pa ko nam je prijatelj, zločinci iz eu i nato što su nas bombardovali i uvek bili na strani naših dušmana!!!!
Sta kazes za Amere koji su zakuhali preko 200 ratova, ptice znaju da Ameri i Englezi zele Rusiu pod noge da bi pljackali resurse. I ovaj rat su Ameri zamesili zbog baza u Ukraini, Rusima na pragu. Plus fasisti banderovci koji se uzdigli i 8 g napadali na Ruske gradjane koji zive u Ukraini. Nista se neradi danas bez veze.
SRPKINJA
A gde je rukovodstvo Srbije? Zasto predsednik Srbije nije otisao na Paradu pobede nad fasizmom u Moskvi?
Podelite komentar
Zoki
@SRPKINJA
Ne sme...
Podelite komentar
Срб
@Krug Вероватно су ти пријатељи ови што су те бомбардовали То се зове мазохизам
Podelite komentar
Krug
@Срб
Promasio si temu. Nato bombardovanje je izazvala pogubna politika Milosevica. To bi trebalo da t bude jasno. U sustini nisi nista demantovo od onoga sto sam napisao . Hvala
Podelite komentar
Mihajlo
@Срб
@Krug Milošević je imao grešaka, ali što se Kosova tiče je postupio je ispravno. Šiptarski teroristi su u to vreme uveliko terorisali civilno stanovništvo. Nije ništa drugo preostalo sem slanje vojske.
Podelite komentar
nikolas
NAZALOST IDEOLOGIJA FASIZMA -NACIZMA NIJE POBEDJENA NA ZAPADU I RAT SE NASTAVLJA U EVROPI !!! SVET SE NALAZI U 3 SVETSKOM RATU!!!
Podelite komentar
Igor
@nikolas
Ideologiju fašizma Rusi sprovode u Ukrajini.
Podelite komentar
Krug
Bolje je da Putin cuti Agresor koji cetri godine cini zlocine bnad Urainskim narodom. Bice upamcen kao zlocinac. Sa takvim predsednikom Srbija ne treba da ima bilo kakve veze. Glasali su dan nam se uvedu sankcije, pobeglogli sa Kosova gledali kako nas bombarduju...nikada nam nisu bili prijatelji
Podelite komentar
Ma bravo
@Krug
Zločinac što se usudio da brani svoj narod od nacista, pa ko nam je prijatelj, zločinci iz eu i nato što su nas bombardovali i uvek bili na strani naših dušmana!!!!
Podelite komentar
BOBA
@Krug
Sta kazes za Amere koji su zakuhali preko 200 ratova, ptice znaju da Ameri i Englezi zele Rusiu pod noge da bi pljackali resurse. I ovaj rat su Ameri zamesili zbog baza u Ukraini, Rusima na pragu. Plus fasisti banderovci koji se uzdigli i 8 g napadali na Ruske gradjane koji zive u Ukraini. Nista se neradi danas bez veze.
Podelite komentar