OPREZA NIKAD DOSTA! Poledica u Skoplju naterala je ovog čoveka na neobično rešenje: SNIMAK JE HIT

S. K.
S. K.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Sneg je pre nekoliko dana izazvao haos u saobraćaju i otežao kretanje građana Skoplja.

Ljudi koji su peške išli na posao, ili se kretali ka autobuskim stajalištima, imali su dosta problema, a morali su da paze kako ne bi pali zbog leda na ulicama.

Snimak iz opštine Aerodrom

Naredna scena je zabeležena u skopskoj opštini Aerodrom. Na društvenim mrežama je objavljen snimak na kojem vidimo čoveka kako puzeći prelazi ulicu na pešačkom prelazu!

Neki komentarišu da je muškarac morao na taj način da pređe saobraćajnicu zbog neblagovremenog čišćenja snega od strane službi, dok je kod drugih to izazvalo smeh, prenosi Sloboden Pečat.

Kao što se može videti, čovek nosi patike, što mu je otežalo kretanja po snegu.

(Telegraf.rs)

Video: Zove se Skautavo prase i mnooogo je strašan: Najpoznatiji nilski konj na svetu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Više sa weba

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA