Tajna najboljih craft piva: Najbolja craft piva u odabranim Maxi i Tempo prodavnicama (FOTO)
I dok tokom vrelih letnjih dana svi tragamo za idealnim osveženjem prva asocijacija je uvek – pivo.
I kad pomislite da samo na jednom mestu imate najveći broj različitih brendova piva i najraznovrsnijih ukusa, izbor nije lak. Ipak, craft piva sa razlogom su poslednjih godina postala omiljena, ne samo među ljubiteljima piva, već i među onima kojima do skoro pivo i nije bio prvi izbor.
U čemu je to tajna craft piva?
Craft piva donela su jedno potpuno novo iskustvo uživanja u pivu, jer osim proverenog kvaliteta i klasičnih ukusa koja craft piva nude, sada od piva možete dobiti nešto sasvim drugačije. Više niste ograničeni samo na tradicionalna svetla ili tamna piva, već se možete osvežiti i pivom sa ukusom banane ili jabuke ili pivima koja su začinjena najegzotičnijim začinima.

Craft piva prave sa mnogo posvećenosti i korišćenjem najsavremenijih tehnika zanatskog pivarstva i ona su uglavnom nefiltrirana i nepasterizovana, a za njihovu proizvodnju koriste se isključivo prirodni sastojci. Mogućnosti kreiranja autentičnih recepata craft piva su beskrajne, tako da ako volite piva sa voćem ili čokoladom, ili pak ona koja su odležala u buradima i položila test vremena - požurite u jedan od Maxi supermarketa u kojima možete pronaći ova piva.

Maxi u Delta city-ju i TC Rajićeva, Alonso supermarket u Gospodar Jovanovoj na Dorćolu, Maxi u Bulevaru oslobodjenja 44 i Maxi u Zemunu u Gornjogradskoj ulici lokacije su na kojima vas očekuju najuzbudljiviji ukusi piva ovog leta.

Kraft piva možete pronaći i u Tempo centrima u Beogradu, Nišu, Novom Sadu i Kragujevcu. Prva srpska craft piva I dok prvi pisani tragovi o pravljenju piva datiraju još iz 6.000 pre nove ere, prva domaća craft piva koje je "Kabinet" pivara napravila u Srbiji bila su: Citra Pale ale, svetlo pivo sa dominantnim Citra hmeljem, Plavo pivo belgijskog stila, koji se najčešce pravilo po manastirima, a ima ukus banane i jabuke i Porter pivo sa ukusom kafe i čokolade.
Za dodatne informacije možete posetiti www.maxi.rs.
VIDEO: Daj mi sve, dabogda mi preselo! Devojka je osmislila pivo sa ukusom pice...
(Telegraf.rs/ PR)
Video: Pred Gordaninom kućom se dogodilo jezivo ubistvo kod Obrenovca
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Mrgud
Za sve vas postoji samo Beograd a ostatak Srbije.....ko je..!!!!
Podelite komentar