KONKURS ZA POSAO: Tražimo novinara/novinarku za rubrike Život i Putovanja

Svoj CV možete poslati na posao@telegraf.rs

  • 0
telegraf posao foto: Nikola Jovanović

Telegraf.rs traži novinara/novinarku sa iskustvom u web novinarstvu za pripremu sadržaja, za rubrike Život i stil i Putovanja

Ukoliko se u novinarstvu bavite temama kao što su zdravlje, putovanja, lepota, kuhinja, deca, prijavite se na konkurs info portala Telegraf.rs.

Od vas očekujemo da budete brzi, precizni, da pokrivate veliki broj „lifestyle“ tema i zajedno sa kolegama iz redakcije Telegraf.rs proširite postojeće sadržaje.

Nudimo vam posao u dinamičnoj i kreativnoj redakciji koja je orjentisana ka kreiranju preciznih, zanimljivih, raznolikih sadržaja za različite grupe čitalaca.

Opis posla:

  • Pisanje vesti
  • Pisanje tema, reportaža, intervjua
  • Brzo reagovanje na događaje
  • Prikupljanje informacija u što kraćem roku
  • Prevođenje i obrada vesti iz stranih izvora

Potrebni uslovi:

  • Iskustvo u web novinarstvu
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje funkcionisanja društvenih mreža
  • Rad u programima za obradu teksta

Vaš CV pošaljite nam na mejl: posao@telegraf.rs

Konkurs traje do 28. juna.

(Telegraf.rs)

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA