Dugo ga nigde nije bilo, a evo i zašto! Zmaj od Šipova ima NOVU DEVOJKU i totalno je odlepio za njom! (FOTO)
Učesnik brojnih rijalitija, Ilija Grahovac, poznatiji kao Zmaj od Šipova, dugo se nije oglašavao, a sada je jasno i zbog čega.
Po svemu sudeći, Zmaj više nije sam i ima novu ljubav, a fotografija zaljubljenih golupčića osvanula je na društvenim mrežama.
Na slici se Zmaj i njegova nova draga strasno ljube, a njihovi izrazi lica govore više od reči.

Da li je Zmaj rešio da se smiri kraj svoje drage nakon momačkog života i da se potpuno okrene od rijalitija, ili će ipak iznenaditi javnost ulaskom u neki novi (možda čak i sa svojom izabranicom), ostaje da vidimo.

(Telegraf.rs)
Video: Veljko prvi put doveo sina na utakmicu, pogledajte HIT snimak kako se mali Željko raduje golu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
mara
a sto pricate bog zlo zaboravio. a dje mu je dodek i svi njegovi bikovi i konji vrani
Podelite komentar
Srbin bokelj
Stari praz
Podelite komentar
Sobodan Prnjavor
Neka zmaja neka nauče neke stvari od njega a i njemu valja daga mladi peglaju život jeto toje uvjek bilo samo za uži krug danas tehnologija brza sve vidimo odmah pa nije interesantno
Podelite komentar