Meč koji će Stouk želeti što pre da zaboravi, debakl Liverpula u Londonu (FOTO) (VIDEO)

U prvom meču petog kola Premijer lige, KPR i Stouk odigrali nerešeno (2:2), iako su gosti do 89. minuta vodili

• 0

Dugo fudbaleri Stouka nisu primili dva gola na jednom meču iz prekida, ove sezone nijednom dva puta nisu vadili loptu iz mreže, ali su u Londonu srušili tu tradiciju i to na neverovatan način. Nisu izgubili od KPR-a (2:2), ali su do 89. minuta vodili sa 2:1.

Međutim, tada je na scenu stupio Niko Kranjčar i fenomenalnim golom iz slobodnog udarca doneo tek četvrti bod Rendžerima u pet kola. Prethodno je Kranjčar asistencijom i golom vodio goste korak ispred, korak koji je u 42. minutu donekle prekinuo Kalker.

Džaba Liverupulu potrošenih 270 miliona funti za pojačanja kada Vest Hem igra svoju igru. Na gostovanju u Londonu, Redsi su poraženi čak 3:1. Čekićari su vodili već posle sedam minuta sa 2:0, Baloteli je bio nervozan i svađao se sa golmanom Adrijanom, a sve do gola Sterlinga sredinom prvog dela Liverpul je bio raštimovan.

Pokušavali su u drugom poluvremenu da stignu barem do boda, ali su kažnjeni u 88. minutu kada je Amalfitano postigao prvenac u dresu Vest Hema. Za drugu pobedu Čekićara i treći poraz Liverpula.

Arsenal je za manje od četiri minuta uspeo da deklasira Aston Vilu, a vredi pomenuti i to da je osporavani Ozil bio strelac i asistent kod Tobdžija.