Da li Partizan plaši ovo? Golčine fudbalera Totenhema u poslednjih mesec dana! (VIDEO)

Erik Lamela, Hari Kejn, Eriksen, Naser Čadli nalaze se u sjajnoj golgeterskoj seriji

• 0

Fudbaleri Totenhema u petom kolu Lige Evrope dočekuju u četvrtak Partizan u Londonu, a crno-belima ne piše dobro ukoliko "pevci" budu šuterski raspoložene kao u prethodnih mesec dana.

Igrači tima sa Vajn Hart Lejna gotovo na svakom meču postizali su po neki spektakularan gol.

EVO ŠTA JE TRENER PARTIZANA MARKO NIKOLIĆ REKAO PRED PUT U LONDON!

1. Pogodak Eriksena u poslednjem kolu Premijer lige za pobedu "pevaca". Ovaj gol možete pogledati na 1:50 minutu videa.

2. Volej Nasera Čadlija i pogodak pod prečku u porazu od Stouka. Ovaj gol možete pogledati na 1:40 minutu videa.

3. Golčina Hari Kejna protiv Aston Vile iz slobodnog udarca. Ovaj gol možete pogledati na 2:00 minutu videa.

4. Sjajna akcija napadača Totenhema, koju je završio Lamela.