3 GOLA ZA 3 MINUTA: Kakav preokret Barse za pobedu nad Viljarealom (VIDEO)

Katalonci uspeli da savladaju Viljareal u derbiju 21. kola Primere - 3:2, iako su gubili sa 1:0 i 2:1

• 2

Smrknuto Lice Luisa Enrikea bilo je jasan pokazatelj šta se događalo Barseloni u 52. minutu meča protiv Viljareala, ali onda kao da je mahnuo čarobnim štapićem i za tri minuta preokrenuo rezultat koji mu je doneo tri boda - 3:2 (1:1).

Doduše, nije Enrike tvorac magije koliko Leo Mesi, koji je postigao pobedonosni pogodag, ali ne treba zaboraviti ni izjednačujući Rafinje, kao i onaj Nejmarov u finišu poluvremena.

Poveli su gosti u 30. minutu posle spretne intervencije Čeriševa, ali se Brazilac bukvalno u poslednjem napadu prvog poluvremena pobrinuo da na semaforu stoji 1:1.

Magija Dos Santosa, inače bivšeg igrača Barse, izigrala je odbranu Katalonaca, a Vietu je lopta poslužena kao na tacni. Hladnokrvno, za 2:1. Tada je viđeno magija u tri minuta jer su Rafinja i Mesi preokrenuli rezultat.

Uspela je Žuta poodmornica još jednom da savlada Brava, ali je gol poništen zbog ofsajda. mada, ne treba zaboraviti i dve šanse Barse.

Istorijski meč Primere: 4 golmana branila na jednom meču (VIDEO)

Igrač Viljareala napravio budale od odbrane Barse (VIDEO)