Da li je ovaj napad Zvezdi oduzeo pobedu protiv Žalgirisa, a ne Vilijamsov promašaj? (VIDEO)

Dan posle svi premotavaju akciju koja je mogla da obezbedi finiš sa većim šansama za preokret. Evo kako se sve završilo

• 21

Porazom od Žalgirisa, Crvena zvezda je praktično rekla ćao nadi o plasmanu u Top 8, nokaut fazu Evrolige. Mnogi su u četvrtak uveče žalili za šutom Markusa Vilijamsa, koji je 19. ekipnim promašajem za tri poena "pomogao" Zvezdi da uđe na večnu negativnu listu i ostavio ekipu bez bodova protiv litvanskog kluba.

Dan kasnije, više se prst sumnje upire ka Jaki Blažiču i njegovom oklevanju u trenutku kada je trojkom mogao da donese izjednačenje kod rezultata 66:69.

Zvezdin košarkaš je bio neutešan posle poraza od Žalgirisa! (FOTO)

Slovenac, verovatno nesiguran zbog velikog broja promašaja za tri poena, odlučio se za neku vstu ulaza, ali se njegov rodor pod koš, završio neslavno, nabijanjem lopte u tablu, sa donje strane.

Ostalo je 66:69, Žalgiris je imao manje od jednog minuta da odbrani stečenu prednost.

Zvezda je mogla da u poslednji minut uđe sa egal rezultatom da je Blažič pogodio i sasvim sigurno ne bi morala da juri trojku Markusa Vilijamsa za pobedu.

Ništa se nije dogodilo, zato je Zvezda trenutno na 1/5 u Top 16 fazi.

SONGAILA: Delije su bolje od Grobara! Učio sam od Divca i Peđe!

VILIJAMS: Nećemo se sad sakriti u pećinu zbog promašene trojke!

DANGUBIĆ POVREĐEN: Preseklo me i više nisam mogao da igram

RADONJIĆ "OTKRIO": Sa jednom pogođenom trojkom bilo bi jedan razlike za nas!

NEVIĐENO: Igraču Žalgirisa se smejala cela Arena zbog promašaja ovih zicera! (VIDEO)