Tošićevi gol i asistencija nisu bili dovoljni za pobedu CSKA u kvalifikacijama za LŠ (VIDEO)

Džaba je Srbin igrao kada je odbrana "armejaca" bila šuplja

• 0

Raspucali su se ovih dana srpski fudbaleri, a poslednji koji je postigao pogodak je Zoran Tošić. Reprezentativac Srbije je zatresao mrežu u dresu CSKA iz Moskve u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Sparte iz Praga, ali "armejci" nisu ostvarili trijumf u prvom meču pošto je završen 2:2.

Moskovski tim je na svom terenu ugostio Čehe i došao prvi do vođstva u 14. minutu kada je Džagoev savladao golmana gostiju i to na asistenciju upravo Tošića, ali samo minut kasnije Sparta je izjednačila preko Fataija.

Novu priliku za vođstvo imali su domaći preko Nača, ali je on promašio penal koji je iznudio Jeremenko.

Ipak, u prednost su došli preko srpskog reprezentativca u 52. minutu koji je sjajno jedan odbitak posle karambola u šesnaestercu Sparte smestio u donji desni golmanov ugao, ali samo 5 minuta kasnije je Krejči postavio konačan rezultat.