ANDRIJA ŽIVKOVIĆ: Ovo mi je najteži poraz u karijeri

Fudbaler Partizana potpuno slomljen nakon poraza od Augzburga

• 20

Ako uopšte može da se meri koji igrač Partizana je najviše razočaran posle eliminacije iz Lige Evrope od Augzburga, onda bi to mogao da bude Andrija Živković.

Emotivno je doživeo poraz 1:3, pogotovo jer je u 80. minutu dobio drugi žuti karton.

- Šta da kažem... - razočarano je počeo Živković.

- Imali smo veliku šansu koju nismo iskoristili... Ne znam zašto smo onako pali u drugom poluvremenu i zašto smo lako primili golove.

Mladi fudbaler smatra da nije zaslužio žuti karton koji je prethodio prvom golu nemačke ekipe.

- Mislim da uopšte nije bio faul, koji je prethodio njihovom centaršutu i golu.