Golčina Honde za Mihin osmeh i nadu navijača Milana (VIDEO)

Rosoneri su veoma blizu mesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona

• 0

Tek sada je Siniši Mihajloviću žao što u prošlom kolu njjegovi tim nije uspeo da pobedi kod kuće ekipu Udinezea. Jer, da jeste, Milan bi sada bio sma na bod zaostatka od mesta koje vodi u Ligu šampiona.

I sada su blizu njega posle pobede nad Đenovom rezultatom 2:1 (1:0), u prvom meču nedeljnog programa Serije A.

Karlos Baka i Keisuke Honda su bili strelci za domaći tim. Prvi je postigao gol u 5. minutu, drugi golčinu u 65. minutu. Doduše, Japancu je pomogao i gostujući golman Perin nešto slabijom intervencijom. Gol za Đenovu postigao je Ćerći u 93. minutu.

Vredi pomenuti da je u timu Đenove priliku dobio i Darko Lazović. Ušao je u 65. minutu, ali i posle toga je Milan bio bliži golu. Čak u dva navrata...

Ostale rezultate i tabelu pogledajte klikom >>> OVDE.