Real iskoristio kiks Barse: Ronaldo promašio penal, pa dao gol i nije se radovao kao inače (VIDEO)

Dva gola Bejla i po jedan Ronalda i Benzeme bili su dovoljni za ubedljiv trijumf protiv Sevilje

• 3

Real Madrid je iskoristio kiks Barse da se donekle približi najvećem rivalu na tabeli Primere. Kraljevski klub je sa 4:0 pobedio Sevilju i tako smanjio zaostatak na 10 bodova, što i dalje predstavlja veliku razliku. Dva gola postigao je Geret Bejl, a po jedan Ronaldo i Benzema.

Real je tako na najbolji mogući način najavio El Klasiko za naredno kolo nakon reprezentativne pauze, koji se igra na Kamp Nou.

Benzema je doveo Zidanovu ekipu u vođstvo već u 6. minutu posle sjajnog poluvoleja, na asistenciju Bejla. Sevilja je mogla da unese neizvesnost, ali je u 27. minutu Kevin Gameiro promašio sa bele tačke.

U drugom poluvremenu mu se revanširao Kristijano Ronaldo, koji je šutirao visoko preko gola.

Ipak, samo šest minuta kasnije Portugalac se iskupio i postigao gol za dupliranje prednosti. Izostao je uobičajena vatrena proslava, karakteristična za njega.

Umesto toga, Ronaldo je spojio ruke, i verovatno se pomolio za nastradale u Taragoni, zbog kojih je i meč počeo minutom ćutanja i zbog čega su igrači nosili crni flor oko ruke.

Samo dva minuta kasnije Bejl je postigao gol i rešio sve dileme oko pobednika, a trijumf je zapečatio Hese u 86. minutu.