≫

Sveci bez Tadića izdržali protiv Liverpula, Ture obradovao Kolarova golovima!

Mančester siti iščupao pobedu, ne i Liverpul, pa Čelsi ima priliku da preuzme čelo borbe za titulu

• 0

Fudbaleri Sautemptona i Liverpula remizirali su sa 0:0 u 12. kolu Premijer lige, što je Mančester siti iskoristio pobedom nad Kristal Palasom sa 2:1.

U Sautemptonu ipak nisu rizikovali sa Dušanom Tadićem koji je doživeo prelom nosa u reprezentaciji, iako je želeo da igra sa zaštitnom maskom, ali je i  bez njega iščupan bod protiv zahuktalog Liverpula, i pored potpune opsade gola u završnici meča.

>>>Junajted prokockao perfektnu utakmicu protiv Arsenala u 89. minutu (VIDEO)

>>>(UŽIVO) Meč bio prekinut zbog teške povrede Zvezdinog kapitena (VIDEO)

>>>(UŽIVO) DERBI LUDILO: Arsenal uzeo bod protiv Junajteda! Kasnije sledi Dortmund - Bajern i Atletiko - Real (VIDEO)

Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč za Mančester siti, koji je iščupao pobedu protiv Kristal Palasa na Selhurst Parku golom Turea u 83. minutu. Vezista iz Obale Slonovače je bio junak meča i zbog prvog gola, u 39. minutu.

Čelsi bi mogao da se osami na vrhu tabele, ukoliko u nedelju trijumfuje na gostovanju Midlzbrou, a u poslednjem subotnjem meču, prštalo je u londonskom derbiju. Totenhem je nadigrao Vest Hem preokretom i sa dva gola Kejna u posledna dva minuta, posle čega je Rid dobio crveni karton.