Ragbisti Partizana dominirali u derbiju posle dve godine! (FOTO)

Sjajna partija crno-belih

• 2

Ragbisti Partizana slavili su u utakmici prvog kola Ragbi Super Lige Srbije protiv večitog rivala BRK Crvene Zvezde rezultatom 7:0.

Otežani uslovi za igru zbog vremenskih neprilika i blatnjavog terena nisu sprečili večite rivale da odigraju odličnu utakmicu koja je do samog kraja bila neizvesna. Fudbalski rezultat ragbi derbija je najbolji pokazatelj tvrde utakmice i odlične odbrane obe ekipe.

Partizan je bio dominantniji, pogotovo i drugom poluvremenu i odbranio stečenu prednost od 7:0 iz 22. minuta igre. Inače, treba naglasiti da je ovo prva pobeda Partizana protiv BRK Crvene Zvezde posle 2015. kada je Partizan poslednji put bio bolji od večitog rivala osvojivši Kup Srbije.

BRK Crvena Zvezda - RK Partizan 0:7

Ada Ciganlija, 15:00, gledalaca 100.

Poeni: Avramović esej u 22. minutu. Transformacija - Andrić u 23. minutu