≫

I Italija pobedila Holanđane, protivnici Srbije u kvalifikacijama želeće da zaborave ovu noć (VIDEO)

Nekoliko zanimljivih rezultata u prijateljskim mečevima širom Evrope

• 1

Agonija Holandije se nastavlja - trećeplasirani tim na prethodnom Svetskom prvenstvu izgubio je još jedan meč!

Ovoga puta prijateljski protiv Italije rezultatom 2:1, u prvom meču nakon što je Deni Blind dobio otkaz na mestu selektora.

Činilo se da će njegov pomoćnik imati više sreće nakon što je Romanjoli u 10. minutu postigao autogol, ali su Eder i Bonući do 32. minutu preokrenuli rezultat.

Portugalija je imala 2:0 protiv Švedske na poluvremenu golom Ronalda i autogolom Grankvista, da bi Skandinavci u nastavku napravili totalni preokret i slavili sa 3:2.

Kleson je u 57. i 76. minutu izjednačio rezultat, a Kanselo je autogolom u 93. postavio konačan rezultat.

Republika Irska i Austrija, dva tima koji se nalaze u kvalifikacionoj grupi sa Srbijom, želeće što pre da zaborave ovu noć.

Irci su na svom terenu poraženi od Islanda (1:0) golom magnusona u 21. minutu, dok su Austrijanci igrali 1:1 kod kuće sa Fincima. Arnautović je pogodio u 62. za Austriju, Jensen izjednačio 14 minuta kasnije.