Video tehnologija uništila Francuze, Španija slavila u Parizu (VIDEO)

Furija dobila 2:0 golovima Silve i Delufeua

• 2

Nova istorija ispisana je u Parizu, ali je domaća selekcija Francuske neće pamtiti po dobrom.

Po prvi put korišćen je ''video sudija'' koji je poništio gol domaćem timu, a Furija je na kraju slavila rezultatom 2:0.

Tek što je počelo drugo poluvreme4 Grizman je zatresao mrežu De Hee, ali je Nemac Feliks Cvajer poništio gol nakon 10 sekundi. Opravdano, jer je napadač Atletika bio u ofsajdu.

Španija je povela golom Silve iz penala u 68. minutu, da bi Delufeu u 77. postavio konačan rezultat.