JSL: Jagodina poražena od Smedereva, slavili Javor i Voša

Poslednjeplasirana ekipa na tabeli slavila je u Jagodini golom Veljovića u 44. minutu, dok je Javor priredio drugo iznenađenje pobedivši Rad, takođe rezultatom 1:0

• 0

Fudbaleri Jagodine neočekivano su poraženi na svom terenu od ekipe Smedereva minimalnim rezultatom u utakmici 12. kola Jelen Superlige.

Poslednjeplasirana ekipa na tabeli slavila je prvi put u sezoni golom Veljovića u 44. minutu. Ekipa koja je minulog vikenda na kontroverzan načiin savladala Crvenu zvezdu imala je inicijativu u prvom poluvremenu, ali su igrači Smedereva znali da iskoriste jednu od retkih prilika za vođstvo, koje su sačuvali do kraja utakmice.

Iznenađenja je bilo i u Ivanjici, gde je Javor pobedio četvrtoplasiranu ekipu Rada, takođe minimalnim rezultatom.

Na derbiju između Vojvodine i Novog Pazara konačan rezultat postavljen je golom Kataija u 4. minutu.