Joviću 12 minuta debija dosta za gol, Veljković zatresao svoju mrežu i dobio kopačku u glavu! (VIDEO)

Srbi u centru pažnje ovog vikenda

• 2

Luka Jović imao je sjajan debi za Ajntraht, postigao je gol, ali nije imao i sreću da donese ekipi bar bod.

Augzburg je pobedio ekipu Ajntrahta sa 2:1, a Jović je samo ublažio poraz ekipe (1:2).

Zamenio je Jović Mijata Gaćinovića i udarcem glavom je postavio konačan rezultat, posle samo 12 minuta na terenu.

J0v!c by xBotOne

Sa druge strane, Miloš Veljković doživeo je veliki peh u Verderu, njegov tim je izgubio sa 2:1, a on je postigao autogol.

Da nesreća bude veća, saigrač Sane ga je kopačkom iz sve snage u tom trenutku udario u glavu, u nespretnoj želji da interveniše.

Bajern se poigrao sa Majncom sa po dva gola Robena i Levandovskog, ali će za sada ostati na drugoj poziciji, iza Hanovera koji ima 10 bodova.