Jake reči Duleta Savića: Kažu da danas Barsa igra fudbal? Mi smo protiv Arsenala držali loptu 2 minuta, nisu mogli da je uzmu!

Strelac jednog od najbitnijih golova u istoriji crveno-belih priseća se te noći na Hajberiju

• 7

Jeste da je fudbalerima Crvene zvezde svakako u mislima utakmica sa Arsenalom koji se igra u četvrtak, međutim navijačima se i dalje vrzma u glavi onaj dvomeč iz 1978. godine kada su crveno-beli izbacili Tobdžije u okviru Kupa UEFA.

Pobeda u Beogradu rezultatom 1:0 i remi na Hajberiju, uz gol Duleta Savića u samom finišu utakmice.

Upravo su taj gol crveno-beli uzeli kao ''lajt motiv'' u najavi ovog sadašnjeg meča na Marakani. Naravno, uz reči samog Savića zbog kojih će se svaki zvezdaš naježiti.

- Kažu da danas Barselona igra fudbal! A mi smo protiv Arsenala držali loptu dva minuta u našem posedu. Oni nisu mogli da je pipnu. I to smo sve igrali unapred. Tako je pao izjednačujući gol. Veliki Bejbzi je rekao da je to najengleskiji gol na engleskim terenima - rekao je Savić.