Drama na EP u futsalu, Portugalci dali tri gola u poslednjih 10 minuta i otišli u finale (VIDEO)

Ipak, Rusija je imala šansu za izjednačenje malo pre kraja utakmice

• 4

Futsal reprezentacija Portugalije prvi je finalista Evropskog prvenstva koje se održava u Sloveniji!

Portugalci su u veoma zanimljivoj i uzbudljivpoj utakmici savladali selekciju Rusije rezultatom 3:2 (0:1).

I to nakon preokreta, pošto su Rusi od 4. minuta vodili sve do poslednjih 10. Eder Lima je doveo Baćuške u vođstvo, da bi usledio portugalski uragan.

Andre Koeljo je u 31. i 36. minutu preokrenuo rezultat, a Bruno Koeljo u 40. stavio tačku na trijumf.

Međutim, nije moglo bez drame u tom poslednjem minutu. Lima je na 50 sekundi do kraja postigao svoj drugi gol i Rusija je nedugo zatim imala i poslednji napad. Abramov, koji je igrao umesot golmana, umalo nije, na dve sekunde do kraja, petom zatresao mrežu.

Drugi polufinalni par čine Kazahstan - Španija i sastaju se od 21.00 čas.