≫

Mehnengladbah razbio Vukove i približio ih Cvajti! (VIDEO)

Ovo je jedan od najtežih poraza Volfsburga od kako je na klupu došao trener Labadija

• 0

U uvodnom meču 31. kola Bundeslige fudbaleri Volfsburga ubedljivo su poraženi od Borusije Menhengladbah, 3:0.

>>>Ovako je Mitrović golom stavio tačku na meč sa Milvolom! (VIDEO)

Ovaj susret rešen je već posle prvog poluvremena jer je već u 8. minutu domaćin poveo posle greške odbrane Volfsa. Štindl je bio u ofsajdu kada se lopta greškom odbila o igrače gostujuće ekipe i stigla do njega, pa mu nije bilo teško da zakuca loptu u mrežu.

Potom je Rafael u 35. minutu povisio na 2:0, da bi konačan rezultat utakmice postavio Kramer u 44. minutu susreta i to posle brzo izvedenog slobodnog udarca kada je samo ubacio loptu u protivnički gol.

Borusija Menhengladbah - Volfsburg 3:0