Pijani vozač potpuno urnisao auto na ulazu u garažu
7
1
Tužnu scenu zaključila je neoštećena svetleća rampa...
Ovu situaciju zabeležila je nadzorna kamera na ulazu u jednu javnu garažu. Vozač je pod lošim uglom ušao u prolaz i potom je usledio niz njegovih paničnih grešaka, a potom i ispada besa.
Preporučujemo
Ako krećete na more, ovo morate da znate pre nego što upalite automobil
Znate li za pravilo 0,2 bara? Ovo može sprečiti opasne situacije na putu
Automobil se odbijao o zidove kao loptica za stoni tenis. Načinjena je veća materijalna šteta na vozilu, a pretpostavlja se da je u pitanju bio vozač bez isustva i pod dejstvom alkohola.
(Telegraf.rs)