
Agresivna i atraktivna: Stiže nova Škoda Octavia RS
Nova Škoda Octavia je debitovala krajem prošle godine, a sada je red i na njenu sportsku RS verziju, koja će se publici predstaviti u martu, na Salonu automobila u Ženevi.
Tim povodom, iz Škode stižu prvi renderi nove Octavije RS, naravno, pomalo iskarikirani, ali na osnovu kojih je jasno da nova generacija neće nimalo izgubiti na agresivnosti i atraktivnosti.

Pored limuzine, prikazan je i crtež karavan verzije RS, koja je u aktuelnoj generaciji privukla neočekivano veliki broj kupaca i postaje omiljeni tip karoserije porodično orijentisanim kupcima u Zapadnoj Evropi.
Ono što će karakterisati novu Octaviu RS, pored već očekivanih 2.0 turbo benzinskih i turbo dizel motora, jeste i verzija sa plug-in hibridnim pogonom, po uzoru na Golf GTE, kao i sa 1.4 TSI agregatom i elektromotorom koji ukupno oslobađaju oko 250 konjskih snaga.

(Telegraf.rs/TopSpeed)
Video: HONOR 400 je telefon koji nudi nešto što za ovu cenu nećete videti nigde
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
DARKO 100%
Zalosno .mi smo ispali najveci dundjeri u ovoj automobilskoj tranziciji,sve smo zivo pravili a sad mogu pecurke gajiti u krugu fabrike
Podelite komentar
Odlična je
Ja za bolje od ove škode i nisam
Podelite komentar