≫

SENZACIJA: Junajted izgubio u Hadersfildu! (VIDEO)

Domaća ekipa je slavila rezultatom 2:1 i priredila veliko iznenađenje u Premijer ligi

• 3

Hadersfid je napravio podvig na svom stadionu protiv moćnog Mančester junajteda!

Domaća ekipa je slavila rezultatom 2:1 u meču 9. kola Premijer lige.

Podvig je utoliko veći što Hadersfild na prethodna tri meča nije postigao gol, a ovo mu je treća pobeda u sezoni.

Moj je savladao De Heu u 28. minutu, a samo pet minuta kasnije je isto izveo Depoitre.

Jedino što je Junajted uspeo u Hadersfildu je da smanji rezultatu preko Rašforda u 78. minutu.

Prosto, domaćini su grizli od početka, odlično su se kretali po terenu i pokazali izuzetnu motivisanost, dok gosti prosto nisu uspeli da naprave više izglednijih prilika.

Zahvaljujući pobedi nad Barnlijem 3:0, Mančester Siti je na prvom mestu sada sa pet bodova više od gradskog rivala.

Poveli su "građani" pogotkom iz penala, bio je precizan Aguero. U 73. je precizan bio Otamendi, da bi Sane dva minuta pred kraj postavio konačan rezultat.

Aleksandar Mitrović je u pobedio Njukasla nad Kristal Palasom (1:0) učestvovao od 79. minuta, a na drugoj strani je kompletan meč odigrao Luka Milivojević.