Stavio kapu za plivanje na glavu, pa dao golčinu sa 40 metara (FOTO) (VIDEO)

Levi bek Atletiko Paranaensea podsetio na golove Roberta Karlosa

• 0

Atletiko Paranaense je definitivno skup izuzuzetno zanimljivih pojedinaca.

Nakon što je njihov golman, Santos, nedavno pregledavao svoj mobilni telefon pred sam početak meča, sada je njihov levi bek, Tiago Karleto, izveo slobodan udarac o kome će se pričati iz više razloga.

>>>Najcrnji dan u istoriji Sportinga: Pretučeni igrači beže iz kluba! (VIDEO)

printskrin: yuoutube

Naime, 29-godišnji defanzivac je šutirao u stilu Roberta Karlosa sa udaljenisti od 40 metara, ostavivši golmana Kruzeira na pogrešnoj nozi. Ceo događaj je upotpunio stajling brazilskog igrača koji je na glavi nosio kapu za plivanje.

Karleto je izabrao nesvakidašnji način da zaštiti svoju glavu s obzirom da se oporavlja od povrede. Inače, ove sezone je već postigao dva pogotka i zabeležio dve asistencije.

>>>Tošić stigao u Kinu i raširio šal novog kluba! (FOTO)

Nažalost, ovaj fantastičan pogodak u 41. minutu nije bio dovoljan da Atletiko Paranaense ostvari pozitivan rezultat u prvoj utakmici 16-ine finala Kupa Brazila.

Fudbaleri Kruzeira su uspeli da preokrenu rezultat u drugom poluvremenu i pobede reziltatom 2:1 golovima Enrikea i Raniela u samom završetku meča.