Zlatan postigao prvi het-trik u MLS za 24 minuta: Orlandu nije pomogla ni dobra partija bivšeg igrača Partizana (VIDEO)

Ibrahimović sam pobedio Orlando za koji je asistenciju upisao El Munir

• 4

Zlatan Ibrahimović je postigao svoj prvi het-trik u MLS!

Napadač Los Anđeles Galaksija doneo je pobedu svom timu protiv Orlanda (4:3), nakon što je postigao tri gola u razmaku od 24 minuta.

Orlando je imao gol viška na poluvremenu (2:1), da bi Ibrahimović već na početku drugog dela uzeo stvar u svoje ruke. Pogodio je u 47. minutu za 2:2, a vredi poemnuti i da je kod prvog gola Dos Santosa bio asistent.

Gosti su, međutim, vrlo brzo ponovo poveli preko Dvajera kom je kod gola asistirao bivši igrač Partizana Mohamed El Munir.

To kao da je razljutilo Ibrahimovića koji je u peridou od 67. do 71. minuta postigao dva gola za konačan rezultat i treće mesto na listi strelaca u ligi.

Ibra je postigao ukupno 15 golova otkako je u LA stigao iz Mančestera, a Galaksi je neporažen na svojih poslednjih devet mečeva.