"Znao sam da je imala neke probleme": Prijatelj Mine Kostić otkrio nove detalje, pa pomenuo Kaspera: "Samo..."

N. L.
N. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Pevač Goran Vukošić, oglasio se povodom hospitalizacije njegove prijateljice Mine Kostić i poželeo joj brz oporavak.

Goran koji je već dugo prijatelj sa Minom Kostić, oglasio se povodom pevačicine hospitalizacije i nije krio koliko je zabrinut zbog njenog stanja.

- Meni je jako žao što se to njoj desilo. Nemam nikakve informacije, kada sam je pozvao i pročitao okrenuo sam njen telefon i bila je nedostupna - započeo je zabrinuti pevač.

Goran je otkrio da je čuo da se Kasper vratio u Srbiju, ali da mu se nije javljao.

- Čuo sam da je Kasper stigao, ali se ni meni nije javljao. Želim joj da se što pre oporavi i da se vrati porodici i poslovima. Jednostavno ja sam znao da je imala neke probleme, ali se nikada nije žalila jer je jaka i hrabra žena. Daće Bog da sve bude uredu. Samo da se sve završi sa anđelima i da bude kako treba - rekao je Goran za Informer.

Kako se spekulisalo da će upravo on biti Minin i Kasperov kum na venčanju, Goran je objasnio da je tu došlo do nesporazuma.

- Moja izjava je izvučena iz konteksta, kada se emitovala emisija ja sam rekao da znam ko će biti kum i da se kumstvo ne odbija, ali sam tu ostao nedorečen. U emisiji je bila Kasperova kuma, pa je zbog toga nastao čitav nesporazum - objasnio nam je Vukošić.

Mina ostaje 30 dana u Lazi?

- S obzirom da je policija odvela Minu u ustanovu i ona je bila agresivna, nju ce sigurno zadrzati mesec dana - naveo je za Telegraf izvor blizak pevačici.

(Telegraf.rs/Informer)

Video: Ceca Ražnatović stigla na Zvezde Granda

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Нерон 🎼🎸

    1. jun 2026 | 17:17

    Кад ти ,,певач,, да коментар (^_-) ❗

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA