Dortmund sa Jojićem nadomak rušenja Kralja, Čelsi brži od pištaljke (VIDEO)

Prošlogodišnji finalista LŠ bio nadomak anuliranja poraza od Reala u Madridu, ali su dva gola Rojsa na kraju bila nedovoljna * Širle u prvom poluvremenu doneo prednost Čelsiju, a prolaz dalje obezbedio Demba Ba u 88. minutu

8. april 2014 | 23:04

Steta sto ispade PSG. Bez Ibre nije isti klub.

• ¥¥¥

8. april 2014 | 22:59

Mourinho kraljinaaaaaa

• Pera

8. april 2014 | 22:55

Steta, ali stvarno, toliko su bili dominantni, i da nisu primili ona tri smesna gola u Madridu, ili da su makar jedan dali tamo sad bi ovde glat prosli, a i bez toga danas su imali grdne sanse da pobede sa 5-0. Onaj Miktarijan kad god treba da resi utakmicu i da se pokaze on se uplasi i sve unisti. Imao je tri stopostotne sanse, pogotovo ona stativa kad je i golmana predlibao i sve sto je trebalo jeste da ubaci loptu u prazan gol. Real osim onog nepostojeceg penala mozda imao jos dve poluprilike i to je to. Kako bi ih razglavio Dortmund da nisu povredjeni Blazikovski, Subotic, Gundogan i Smelcer. Steta..