Partizan nokautiran za 25 minuta, Škuletić sprečio totalnu bruku!

Crno-beli doživeli težak poraz na poslednjem pripremnom meču u Turskoj od bečke Austrije - 4:1

• 24

Neslavan kraj prvog dela zimskih priprema za lidera Jelen Superlige! Nakon kiksa protiv Dinama i remija sa Cirihom, fudbaleri Partizana su doživeli i poraz od bečke Austrije - 4:1 (3:0).

Sve je bilo rešeno nakon 25 minuta kada su Austrijanci praktično nokautirali crno-bele i stekli tri gola viška. Vezista Aleksander Gorgon je već u trećem minutu matirao Lukača, što je učinio i dva minuta kasnije.

Rojer je u 25. minutu ''dolio so na ranu'' Partizanu koji je donekle ssprečio totalnu bruku golom Petra Škuletića na samom početku drugog poluvremena. Konačan rezultat postavio je rezervista Larsen.

Crno-beli u ovom meču nisu mogli da računaju na Lazovića, Bogosavca, Lukića i Pantića, kao i lakše povređene Luku, Ostojića i Ćirkovića. Upravo je nedostatak ovog poslednjeg uslovio Marka Nikolića da na mesto štopera stavi levog beka Nemanju Petrovića.

Meč su od početkao počeli i Babović i Škuletić koji su se, pre neki dan, sukobili na poluvremenu duela sa Cirihom.

Partizan - Austrija Beč 1:4

(Škuletić 49 - Gorgon 3, 5, Rojer 25, Larsen 88)

Partizan: Lukač (64′ Živković Živko), Pauljević (46′ Stevanović), Petrović, Ilić Branko, Volkov (72′ Petrović Ivan), Drinčić, Marković (64′ Marinković), Babović (64′ Brašanac), Škuletić (64′ Kojić), Grbić (64′ Ninković), Živković Andrija.

Klupa: Živković Živko, Stevanović, Brašanac, Petrović Ivan, Ilić Saša, Ninković, Marinković, Kojić, Šaponjić.