PRAVA BARSA RAZBILA LAŽNU: Mesijeva magija za 3 minuta srušila Bajern (FOTO) (VIDEO)

Argentinac od 77. do 80. minuta postigao dva gola i srušio Bajern koji je u životu bio samo zahvaljujući Nojeru. Tačku na debakl gostiju stavio Nejmar - 3:0

• Kolega

7. maj 2015 | 20:35

revanš će biti kao protiv Porta ili Šahtjora

• Kolega

7. maj 2015 | 20:32

Bayern München je najjača ekipa u LŠ nego je problem sa povredama da je igrala prva postava bayern bi ih sigurno dobio!

• brano

7. maj 2015 | 15:12

bajern nije za 94 minuta poslao loptu u okvir gola......

• pero

7. maj 2015 | 12:06

Igralo se 77 minuta običnog fudbala, onda je Messi progutao teglu španaća

• Goks

7. maj 2015 | 08:29

bez Mesija Barsa obicni prosek...Nojer je sacuvao Bajern od katastrofe, sva tri gola greska odbrane.

• Runja

7. maj 2015 | 08:11

Messi mesi brate,magija....

• Paco

7. maj 2015 | 07:34

Eto vidite sta je bajern bez riberija i robena?A nisu oni mladi oba imaju preko 31 god videcemo bajern za koju godinu.

• Zlaja

7. maj 2015 | 04:13

Bice utakmica godine u minhenu, ali nista od bayerna, barca je gladna a minhen je sit...

• Crnogorac

7. maj 2015 | 02:19

Lako je igrati kad znas da ti sudija nece svirati faul. Patuljci spanski su najveci foliranti ikad u fidbalu. Bez obzira sto znaju da igraju najvaznije je da de previjaju po terenu i placu daj mu zuti karton. Rakitic i Mascerano su trebali da imaj7 minimum po 3 zuta. E pa ne.moze tsko mora barsa da dobije. Stampta za.fudbal.

• 7. maj 2015 | 20:25

Jugoplastik

@Crnogorac

Potpuno se slažem i Neymar za simuliranje penala je trebo dobiti drugi žuti karton

• ma znam

7. maj 2015 | 01:28

Ladno ali ladno prestacu da gledam fudbal kada carobnjak okaci kopacke..ovakav majstor nece biti, na bar u nasem veku ;)

• sasa

7. maj 2015 | 00:51

Komentator reče da je Nojer rekao Mesiju da će mu pokazati ko je gazda... Pa, lepo mu pokazao :)

• 7. maj 2015 | 08:31

Goks

@sasa

jeste mu pokazao, odbranio 3 100% gola....za primljene golove odbrana kriva.

• JokeR

7. maj 2015 | 00:39

Fudbal je jednostavna igra kada je igraju majstori!

• pancevo

7. maj 2015 | 00:20

Videcemo ih u Minhenu!!! Lagana petarda za Bayern!!!!!!

• Pedja

6. maj 2015 | 23:27

Minhen sasvim prosečna ekipa bez Riberia i Robena...

• Nikola delije

6. maj 2015 | 22:59

Majstor fudbala po meni najjbolji na svetu...ČAROBNJAK !!!

• Jugoplastik

6. maj 2015 | 22:44

Sta znaci za jedan klub kad ima dosta povrijeda u klubu u Bayernu se osjet veliki nedostatak Riberi Roben Alaba pogotovu protiv Barcelone koja je se vratila na svoj stari nivo igre