Lalatović i Borac se šepure na prvom mestu: Zebre srušile Čuku već u 1. minutu!

Crveno-beli savladali Beograđanje rezultatom 1:0 i zaposeli čelo tabele SL

• 6

Ni najveći optimisti u redovima navijača Borca iz Čačka nisu verovali da će njihov klub posle tri kola biti lider Super lige. Pogotovo što su znali da im sledi meč sa Čukaričkim, ali su izabranici Nenada Lalatovića preskočili novu prepreku savladavši Brđane rezultatom 1:0.

Strelac gola odluke bio je Milan Jevtović već u prvom minutu meča. Sjajno je iskoristio asistenciju Jovančića i matirao Nemanju Stevanovića. Ispostaviće se kasnije . dovoljno za tri boda.

Čuukarički i u prošlom kolu nije pobedio Rad na svom terenu, ali za razliku od tog meča, kada su promašili sijaset prilika, sada nisu bili na nivou. Najbolju šansu za izjednačenje imao je štoper Lukas Pjasentin u 89. minutu. Prethodno je zamenio Ranđelovića na početku drugog poluvremena.